Projekt/ podstawowe definicje

Projekt Puma Pl to nie tylko działalność gospodarcza.  To zbiór inicjatyw, projektów,działań. Zawsze zaznaczamy iż nie propaguje posiadania zwierząt egzotycznych przez osoby nieodpowiednie. Dzięki nam macie możliwość sprawdzić jak to działa. Nie kupuj jeśli nie wiesz jak wygląda hodowla, jakie wymagania stawia przed tobą posiadanie egzotyka. Nie straszny. My przestrzegamy przed pochopnymi decyzjami, które szkodzą zwierzęciu. Zachęcamy do rejestrowania zgodnie z przepisami prawa. Dzięki temu wasza pasja nie będzie szkodzić innym. Świadomy posiadacz zwierzęcia egzotycznego, świadomy hodowca.. To nasze cele.

NAJPIERW SPRAWDŹ CZY DASZ RADĘ!

Dzięki pracy 24 godziny na dobę służymy jako źródło informacji dla studentów, weterynarzy, miłośników. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem. Dzięki temu lekarz, student będzie wiedział czego się spodziewać po takim zwierzęciu.

OBSERWUJ – NIE KRYTYKUJ!

Nie zapominamy o maluszkach. Odwiedzamy szpitale, ośrodki. Po to aby najmłodsi choć na chwilę zapomnieli o chorobie. Pokazujemy, że wszystko jest możliwe.. Warto wierzyć!

POMAGAJ NIE PATRZ Z BOKU!

Wiemy, że nie każdy zwierzak ma swój dom. Angażujemy się w każdą akcję, która pomaga zwierzętom.

BĄDŹ WRAŻLIWY NA KRZYWDĘ INNYCH ZWIERZĄT!

 

Jak widzicie prowadzimy działalność komercyjną. Te działania zapewniają nam utrzymanie. Żyjemy w kraju gdzie płaci się ZUS, rachunek za telefon internet.. Mięso tez tanie nie jest.

POZWÓL NAM UCZCIWIE PRACOWAĆ! 

Jeśli masz pytania pisz.. Nie komentuj złośliwie. Zadaj pytanie, poczekaj na odpowiedź.

Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych definicji. Są to definicje urzędowe. Prosimy aby się z nimi zapoznać.

czytaj dalej>>